Oklejanie felg folią to innowacyjna usługa salonu 83 Detailing, która umożliwia nadanie zabrudzonym czy uszkodzonym częścią kół nowego wyglądu. W przypadku gdy zastanawiasz się nad odświeżeniem starych felg lub zabezpieczeniem ich na przyszłość, rozważ naszą propozycję. Już wielu kierowców z Białej Podlaskiej wybrało oklejanie felg folią. Dzisiaj cieszą się komfortem jazdy, która nie zostawia śladów na kołach i odbywa się w takim stylu, na jakim najbardziej im zależy.

Masz pytania odnośnie do tej usługi? Interesuje Cię oklejanie felg folią w konkretnym modelu lub marce samochodu? Zadzwoń do nas lub napisz, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy najlepsze rozwiązania technologiczne.

Kiedy warto zdecydować się na oklejanie felg folią?

Jeśli zastanawiasz się nad oklejaniem felg folią, to właśnie jest moment, w którym warto poznać wszystkie zalety tej usługi! Przede wszystkim, jeśli Twoje felgi straciły swój pierwotny wygląd z powodu śladów użytkowania, zarysowań czy korozji, folia może szybko i skutecznie nadać im nowe życie. Ponadto, oklejanie folią to doskonała alternatywa dla tradycyjnego malowania felg. Pozwala na zmianę koloru bez konieczności ich demontażu i bez ryzyka uszkodzenia powłoki lakierniczej.

Jeśli marzysz o unikalnym wyglądzie swojego pojazdu, oklejanie felg folią pozwoli Ci osiągnąć ten cel. Dzięki szerokiej gamie kolorów, wzorów i tekstur folii dostępnych na rynku, masz możliwość stworzenia felg, które będą idealnie pasować do stylu Twojego samochodu oraz wyróżniać go na drodze. A my chętnie Ci w tym pomożemy!

Pamiętaj, że oklejanie folią to nie tylko kwestia estetyki, ale również skuteczna ochrona tych elementów przed czynnikami zewnętrznymi. Folia tworzy trwałą warstwę ochronną, która zabezpiecza powierzchnię felgi przed zarysowaniami, korozją, promieniowaniem UV oraz działaniem soli drogowej.

oklejanie felg folią

Na czym polega oklejanie felg folią?

Profesjonalne usługi oklejania felg obejmują doradztwo przy wyborze rodzaju i odcienia folii, aż po jej prawidłowe zaaplikowane i wykończenie.  

Na początku, felgi są dokładnie oczyszczane z wszelkich zanieczyszczeń i substancji, które mogłyby zakłócić przyczepność folii. Następnie, dobrane zostają pod kątem rozmiaru i formy odpowiednie arkusze folii, uwzględniając preferencje klienta dotyczące koloru i wzoru. Profesjonalny montaż folii odbywa się przy użyciu specjalistycznego sprzętu i technik, aby zagwarantować perfekcyjne dopasowanie do kształtu felg oraz eliminację wszelkich pęcherzyków powietrza czy zagięć.

Zajmujemy się również między innymi korektą lakieru oraz detailingiem wnętrza samochodu. Zapraszamy!

83 detailing studio

jakub prokopiuk

Jako manufaktura detailingu, nie mam sztywnych godzin pracy. Często zabiegi pielęgnacyjne trwają do późnych godzin nocnych, ale bywa też że wykonuję usługę mobilnie u klienta,  lub dostarczam auto w usłudze door2door.

Dlatego zanim mnie odwiedzisz, proszę zadzwoń by umówić termin spotkania. 🙂