korekta lakieruZ czasem niezabezpieczony lakier samochodowy ulega degradacji. Pojawiają się na nim zarysowania, zmatowienia i wżery – niedoskonałości, które obniżają walor estetyczny pojazdu, jednocześnie wpływając na jego cenę podczas sprzedaży. Korekta lakieru to profesjonalna usługa z zakresu car detailingu, która ma na celu usunięcie z lakieru jak największej ilości zarysowań, wżerów i wtrąceń, przy jednoczesnym ograniczeniu ingerencji w oryginalną powłokę lakierniczą do absolutnego minimum.

Korekta lakieru i Polerowanie samochodu

Oferowana w Manufakturze Detailingu 83 korekta lakieru polega przede wszystkim na doborze odpowiednich metod polerowania w ramach:

  • odświeżenia lakieru,
  • pełnej korekty lakieru.

Odświeżenie lakieru polega na usunięciu powierzchniowych zarysowań i wżerów z lakieru przy zastosowaniu jednego etapu polerowania lakieru. W celu uzyskania jak najlepszego efektu finalnego sprawdzam wiele różnych metod polerowania. W ten sposób uzyskany efekt jest trwały, podczas gdy powłoka lakiernicza nie ulega osłabieniu.

Pełna korekta lakieru jest procesem wieloetapowym, którego celem jest usunięcie wszystkich widocznych na powłoce lakieru zarysowań, wżerów, zmatowień i nadanie mu maksymalnego połysku. Pełna korekta lakieru jest zabiegiem tak skutecznym, iż pozwala na przywrócenie praktycznie każdego pojazdu do wzorowego stanu wizualnego – lepszego niż z fabryki. Dodatkowo, w celu zachowania uzyskanego efektu na dłużej proponuję wykonanie na lakierze warstwy ochronnej. W zależności od preferencji właściciela/użytkownika pojazdu może to być wosk, powłoka ceramiczna na auto lub folia PPF na auto.

Pielęgnacja lakieru po korekcie

Fachowo przeprowadzona korekta lakieru pozwala uzyskać bardzo dobry efekt wizualny. Jest to efekt trwały, którego trwałość możemy dodatkowo przedłużyć stosując odpowiednie preparaty ochronne.

Polerowanie lakieru – Biała Podlaska

Interesuje Cię korekta lakieru – Biała Podlaska to lokalizacja, w której oferuję wysokiej jakości usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Moja specjalnością jest regeneracja i ochrona powłok lakierniczych. Pracuję na rozwiązaniach znanych i cenionych producentów systemów od polerowania i ochrony lakieru. To pozwala mi dostarczać usługi skuteczne, a zarazem bezpieczne dla pojazdu.

Kierowców zainteresowanych skorzystaniem z usług regeneracji lakieru zachęcam do kontaktu. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania i pomogę w doborze zakresu usług adekwatnie do bieżącego stanu powłoki lakierniczej. Zachęcam również do skorzystania z usługi w wariancie door2door, w ramach którego odbieram pojazdy od Klientów z dowolnych lokacji na terenie Białej Podlaskiej i okolicy.

83 detailing studio

jakub prokopiuk

Jako manufaktura detailingu, nie mam sztywnych godzin pracy. Często zabiegi pielęgnacyjne trwają do późnych godzin nocnych, ale bywa też że wykonuję usługę mobilnie u klienta,  lub dostarczam auto w usłudze door2door.

Dlatego zanim mnie odwiedzisz, proszę zadzwoń by umówić termin spotkania. 🙂