auto detailing wnętrza samochodu

Detailing wnętrza samochodu – Biała Podlaska

Wygląd pojazdu od środka jest istotny ze względu na komfort podróżowania. Nikt nie lubi siedzieć w samochodzie, który brzydko pachnie i nieładnie się prezentuje. Dla kierowcy oraz jego pasażerów istotne jest otoczenie, w jakim spędzają czas, dojeżdżając do pracy, szkoły czy na dalsze wyprawy. Dlatego warto zadbać o potrzeby swoje i swojego auta, decydując się na usługę detailing wnętrza samochodu. Jest ona kompleksowa, bardzo dokładna i profesjonalnie przeprowadzana, dzięki czemu masz pewność, że samochód opuszczający nas salon będzie wyglądał niemal tak samo, jak w dniu, w którym go kupiłeś. 

Co obejmuje auto detailing wnętrza?

Auto detailing wnętrza to ogólne określenie prac ukierunkowanych na sprzątanie, czyszczenie, pielęgnowanie oraz zabezpieczanie elementów w kabinie samochodu. Oczywiście zakres i charakter prac zawsze zależy od tego, jaka jest skala zabrudzeń, czy z jakimi materiałami mamy do czynienia. Dlatego wszystko zaczyna się od dokładnych oględzin i poznania oczekiwań klienta. Liczy się też to, jaki jest Twój budżet. Ze swojej strony oczywiście polecamy gruntowne sprzątanie i kompletny auto detailing wnętrza, który obejmuje:

  • pranie tapicerki,
  • mycie kokpitu,
  • czyszczenie podsufitki,
  • czyszczenie kierownicy,
  • pranie/czyszczenie dywaników.

Oczywiście kluczowe jest dla nas to, z jakimi materiałami mamy do czynienia. Czy tapicerka na fotelach i kanapie jest skórzana? A może materiałowa? Każda z nich będzie wymagała innego potraktowania, dlatego dysponujemy i używamy wielu profesjonalnych kosmetyków o właściwościach czyszczących, pielęgnujących, konserwujących, przywracających kolor i poprawiających wygląd oraz zapach wnętrza pojazdu. 

Dlaczego warto zdecydować się na detailing wnętrza samochodu?

Jeżeli chcesz poczuć się jak w nowym samochodzie, odetchnąć pełną piersią i osiągnąć spokój oraz komfort podczas jazdy – skontaktuj się z naszym salonem. 

Doświadczone i kwalifikacje zespołu 83detailing sprawią, że usługi, które Ci dostarczymy będą stały na wysokim poziomie i na pewno zaspokoją Twoje oczekiwania względem standardów pielęgnacji. Wykonujemy pełne czyszczenie, konserwację i dezynfekcję wnętrza Twojego samochodu. Wszystko po to, aby auto prezentowało się doskonale.

Detailing wnętrza auta

Pamiętaj, że auto detailing jest niezbędny także przy próbie sprzedaży samochodu. Jeśli chcesz zaprezentować go w atrakcyjny sposób, zainwestuj. Dzisiaj wielu kupujących pierwsze wrażenie o produkcie wyrabia sobie w ciągu kilku minut – z naszą pomocą na pewno zachwycisz niejedną osobę i sprzedasz auto po satysfakcjonującej Cię cenie.

83 detailing studio

jakub prokopiuk

Jako manufaktura detailingu, nie mam sztywnych godzin pracy. Często zabiegi pielęgnacyjne trwają do późnych godzin nocnych, ale bywa też że wykonuję usługę mobilnie u klienta,  lub dostarczam auto w usłudze door2door.

Dlatego zanim mnie odwiedzisz, proszę zadzwoń by umówić termin spotkania. 🙂