auto detailing wnętrza samochodu

Detailing wnętrza samochodu

Wygląd pojazdu od środka jest istotny ze względu na komfort podróżowania. Nikt nie lubi siedzieć w samochodzie, który brzydko pachnie i nieładnie się prezentuje. Dla kierowcy oraz jego pasażerów istotne jest otoczenie, w jakim spędzają czas, dojeżdżając do pracy, szkoły czy na dalsze wyprawy. Dlatego warto zadbać o potrzeby swoje i swojego auta, decydując się na usługę detailing wnętrza samochodu. Jest ona kompleksowa, bardzo dokładna i profesjonalnie przeprowadzana, dzięki czemu masz pewność, że samochód opuszczający nas salon będzie wyglądał niemal tak samo, jak w dniu, w którym go kupiłeś. 

Co obejmuje auto detailing wnętrza?

Auto detailing wnętrza to ogólne określenie prac ukierunkowanych na sprzątanie, czyszczenie, pielęgnowanie oraz zabezpieczanie elementów w kabinie samochodu. Oczywiście zakres i charakter prac zawsze zależy od tego, jaka jest skala zabrudzeń, czy z jakimi materiałami mamy do czynienia. Dlatego wszystko zaczyna się od dokładnych oględzin i poznania oczekiwań klienta. Liczy się też to, jaki jest Twój budżet. Ze swojej strony oczywiście polecamy gruntowne sprzątanie i kompletny auto detailing wnętrza, który obejmuje:

  • pranie tapicerki,
  • mycie kokpitu,
  • czyszczenie podsufitki,
  • czyszczenie kierownicy,
  • pranie/czyszczenie dywaników.

Oczywiście kluczowe jest dla nas to, z jakimi materiałami mamy do czynienia. Czy tapicerka na fotelach i kanapie jest skórzana? A może materiałowa? Każda z nich będzie wymagała innego potraktowania, dlatego dysponujemy i używamy wielu profesjonalnych kosmetyków o właściwościach czyszczących, pielęgnujących, konserwujących, przywracających kolor i poprawiających wygląd oraz zapach wnętrza pojazdu. 

Dlaczego warto zdecydować się na detailing wnętrza samochodu?

Jeżeli chcesz poczuć się jak w nowym samochodzie, odetchnąć pełną piersią i osiągnąć spokój oraz komfort podczas jazdy – skontaktuj się z naszym salonem. 

Doświadczone i kwalifikacje zespołu 83detailing sprawią, że usługi, które Ci dostarczymy będą stały na wysokim poziomie i na pewno zaspokoją Twoje oczekiwania względem standardów pielęgnacji. Wykonujemy pełne czyszczenie, konserwację i dezynfekcję wnętrza Twojego samochodu. Wszystko po to, aby auto prezentowało się doskonale.

Detailing wnętrza auta

Pamiętaj, że auto detailing jest niezbędny także przy próbie sprzedaży samochodu. Jeśli chcesz zaprezentować go w atrakcyjny sposób, zainwestuj. Dzisiaj wielu kupujących pierwsze wrażenie o produkcie wyrabia sobie w ciągu kilku minut – z naszą pomocą na pewno zachwycisz niejedną osobę i sprzedasz auto po satysfakcjonującej Cię cenie.