poprawka2
Jakub Prokopiuk

właściciel

Kwiecień 2013. Wtedy zaczeła się moja przygoda z detailingiem. Jadę na moje pierwsze szkolenie z autodetaiingu do KNR Detailing Warszawa!

Wtedy również startuję z pierwszym garażem, gdzie zagłębiam się      w świat Detailingu. Klinika Czystości – Auto Spa – tak nazywało się  to miejsce. Nie jest łatwo.  Jestem pierwszą firmą w mieście oferującą usługi detailingu. Pasja we mnie rosła, w tym czasie powłoki ceramiczne dopiero wchodziły na rynek. Topowym na ten czas zabezpieczeniem były powłoki kwarcowe. Po przeszło dwóch latach, postanawiam iść dalej. Branża wciągneła mnie na tyle, że wyjechałem do Wrocławia by nadal szkolić się, i rozwijać. Zakotwiczyłem  w Wilczynsky Studio, przy Rakowej 50. Tam poznałem auta z pierwszych stron magazynów motoryzacyjnych, sportowe, luksusowe, nauczyłem się obycia z taką motoryzacją. Tam też zacząłem stawiać pierwsze kroki w aplikacji Bezbarwnych Folii Ochronnych PPF  i Powłok Ceramicznych. We Wrocławiu poznałem od środka strukturę korporacji, poprzez współpracę z salonami BMW i MINI. Kolejne dwa lata spędziłem na zbieraniu praktyki detailingowej. 

Luty 2017, przeprowadzka do Warszawy, zaczynam pracę w studiu Welllness Car – jednego z czołowych graczy w detailingowym życiu stolicy, gdzie po niedługim czasie obejmuję stanowisko kierownika detailingu, Senior Detailera, i głównego aplikatora Folii.  Masa detailingu, godzin w towarzystwie pięknych nowych samochodów. Współpracujemy tu stale z salonami samochodowymi takich marek jak: Infiniti, Lexus, Ferrari, Lamborghini, Bentley. Dodatkowo projekty nietypowe takie jak samoloty, łodzie, skutery wodne, motocykle – to wszystko upewnia mnie w przekonaniu, że to co robię daje mi niesamowitą satysfakcję, a gdy dodatkowo przekłada się to na zadowolenie klienta, to cóż można chcieć więcej. 🙂

Tak mijają przeszło cztery lata, by dojść do kartki z kalendarza, którą mamy dziś.

Czerwiec 2021 – Buduję swoją markę 83 Detailing. 

Otwieram swoje studio, jako lokalny patriota  wracam do Białej Podlaskiej, by dać jej najlepszy detailing! By zarażać moją pasją wszystkich dookoła. 

Chcesz pójść w tą drogę ze mną? ZAPRASZAM! 😉

poprawka