Folia ochronna na samochód Biała PodlaskaTwoje auto nieustannie narażone jest na kontakt z wilgocią, ostrym słońcem, drobnymi odpryskami w postaci kamieni, piaskiem czy solą. Ptasie odchody, tak samo jak plamy z soków drzew czy błota nie tylko szpecą karoserię – często są powodem jej stopniowej degradacji.

Chcesz to powstrzymać? Zadbać o piękny wygląd auta dla siebie, ale też z myślą o przyszłej odsprzedaży? A może chcesz całkowicie zmienić jego kolor? Teraz to wszystko jest możliwe, a z pomocą przychodzą Ci folie na samochód w Białej Podlaskiej. Tu chcemy zaprezentować Ci akurat folię bezbarwną na samochód. Zobacz, czym jest i dlaczego warto w nią zainwestować!

Bezbarwna Folia PPF na auto – co to takiego?

Folia PPF (Paint Protection Film) to – jak sama nazwa sugeruje – materiał zabezpieczający lakier na samochodowej karoserii. Ta ochronna folia aplikowana na pojazd sprawia, że wygląda on znacznie lepiej i to nie tylko teraz, ale przez dłuższy czas.

Wynika to z faktu, że dobrze dobrana i zaaplikowana przez nasz zespół bezbarwna folia ochronna zabezpiecza auto przed:

 • uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak zarysowania, odpryski na karoserii powstające podczas jazdy, działanie soli drogowej,
 • negatywnymi skutkami promieni UV,
 • zanieczyszczeniami, takimi jak żywica z drzew czy odchody ptaków.

Folia PPF jest przezroczysta i prawie niewidoczna po nałożeniu, a jej aplikacja może odbywać się na całym samochodzie lub tylko na wybranych jego częściach (np. przód pojazdu, zderzaki, lusterka boczne, progi). My do tego zadania wybieramy wyłącznie markowe produkty. Mamy do nich pełne zaufanie, ale też wiele lat doświadczenia w pracy z wykorzystaniem folii bezbarwnej na samochód. W ten sposób możemy zagwarantować doskonałą jakość obsługi.

Folia PPF na auto - pakiety

BIKINI

Stopień ochrony
3/5

Minimalny pakiet zabezpieczenia bezbarwną folią ochronną frontu pojazdu. Oklejona jest przednia część frontowych elementów karoserii pojazdu, najbardziej narażonych na uszkodzenia powstające w wyniku uderzeń kamieni, owadów, otarć parkingowych. 

 • Zderzak przedni
 • Reflektory
 • ok. 1/3 maski
 • ok. 1/3 błotników przednich

Pakiet możemy rozbudować o zabezpieczenie pozostałych nieoklejanych elementów.

Do wyboru zabezieczenie klasycznym woskiem lub Powłoką Ceramiczną Ultracoat.

Nazwa Bikini wzięła się od zabezpieczenia tylko kluczowych powierzchni w 100% narażonych na uszkodzenia.

FULL FRONT PPF

Stopień ochrony
4/5

Pakiet zabezpieczenia całego frontu pojazdu, obejmuje całe elementy, dzięki czemu krawędzi folii są zawijane we wszystkie możliwe miejsca, co czyni ją jeszcze mniej widoczną.

 • Zderzak przedni
 • Reflektory
 • Maska
 • Błotniki przednie
 • Lusterka
 • Słupki A
 • Nadszybie
 • Wnęki klamek
 • Próg bagażowy tylnego zderzaka

Pozostałe elementy lakierowane zostaną zabezpieczone Powłoką Ceramiczną Ultracoat.

Najpopularniejszy pakiet, idealny dla aut pokonujących sporo kilometrów   w trasie. Hybrydowe połączenie Najlepszych Powłok Ceramicznych, z Najlepszymi Foliami Ochronnymi  daje Nam świetny wynik, w postaci  prostszej pielęgnacji pojazdu, nienagannego wyglądu, oraz lustrzanego połysku skręcającego karki prechodniów na ulicy. 

FULL BODY PPF

Stopień ochrony
5/5

Maksymalna forma zabezpieczenia lakieru Twojego samochodu! Wszystkie elementy lakierowane zostaną pokryte folią. Od teraz już nie straszne parkowanie pod centrum handlowym, wycieczka do lasu, czy szkody parkingowe.

 • Wszystkie możliwe elementy lakierowane auta, zostają pokryte Bezbarwną Folią Ochronną. 
 • GRATIS! Otrzymujesz zabezpieczenie wszystkich szyb Powłoką Ceramiczną Ultracoat Umbrella 
 • GRATIS! Otrzymujesz zabezpieczenie felg Powłoką Ceramiczną Metal Guard – która jest LIDEREM na rynku powłok ochronnych dla felg – nie istnieje na dzień dzisiejszy lepsza ochrona Twoich kół.

Bezkompromisów! Maksymalne możliwe zabezpieczenie, dedykowane dla każdego nowego samochodu!

Stanowi to mały procent wartości nowego auta, za to zyskujemy 10 lat GWARANCJI producenta na folię ochronną. Stanowi to swoistą wartość dodaną, ważną przy późniejszej odsprzedaży auta. Wszelkie uszkodzenia folia przyjmuje „na siebie” – dzięki czemu pod nią mamy ciągle nowy fabryczny lakier! 

Folia bezbarwna na samochód - nakładanie

W tym krótkim klipie zobaczysz jak oklejam Bezbarwną Folią Ochronną nowe Porsche Cayenne 2021r. Auto zabezpieczałęm w opcji FULL BODY PPF – całościowe oklejanie wszystkich elementów lakierowanych – na dzień dzisiejszy jest to NAJLEPSZA możliwa  ochrona przed odpryskami, otarciami, szkodami parkingowymi! Zapisz się na taką usługę już dziś!

Bezbarwna folia ochronna – aplikację powierz specjalistom

Zakładanie folii PPF jest procesem wymagającym precyzji i doświadczenia, dlatego najlepiej jest powierzyć tę pracę profesjonalistom. Nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania – współpracę rozpoczniemy od obejrzenia auta i wysłuchania potrzeb, oczekiwań jego właściciela. Zapewniamy, że do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, bo nie ma dwóch identycznych osób, ani dwóch takich samych aut. To nasza recepta na sukces!

Dobrze wykonana aplikacja folii okaże się inwestycją na długi czas. Zapewni długotrwałą ochronę i estetykę, bez pęcherzy powietrza czy nierówności. To spore błędy, których my nie popełniamy. Spotkało Cię coś takiego w innym salonie? Przyjedź do nas, a naprawimy usterki na folii bezbarwnej na samochód lub nałożymy ją jeszcze raz.

83 detailing studio

jakub prokopiuk

Jako manufaktura detailingu, nie mam sztywnych godzin pracy. Często zabiegi pielęgnacyjne trwają do późnych godzin nocnych, ale bywa też że wykonuję usługę mobilnie u klienta,  lub dostarczam auto w usłudze door2door.

Dlatego zanim mnie odwiedzisz, proszę zadzwoń by umówić termin spotkania. 🙂